Notebook Dell Alienware M18 (ANM180UCFG002CGTH)
ไม่มีคะแนนสะสมสำหรับสินค้านี้เพราะมีส่วนลดแล้ว
สั่งซื้อสินค้า กรุณาติดต่อฝ่ายขาย
ทำให้ใหญ่สุด090-6786441 090-6786442 090-6786443 084-6925027
Sale@modernsave.com Fax : 02-591-1900
| CPU | 13th Gen Intel® Core™ i9-13980HX (36 MB cache, 24 cores, 32 threads, up to 5.60 GHz Turbo) |
| Memory | 64GB 2 x 32GB DDR5 4800 MHz |
| Hard Disk | 2TB M.2 PCIe NVMe SSD |
| Graphic Card | NVIDIA® GeForce RTX™ 4090 16 GB GDDR6 |
| Optical Drive | None |
| Display | 18.0" QHD+ (2560 x 1600) 165Hz, 3ms, ComfortView Plus, NVIDIA G-SYNC + DDS, 100% DCI-P3, FHD IR Camera |
| TouchScreen | None Touch |
| Keyboard/Mouse | Alienware M Series per-key AlienFX RGB keyboard - US English |
| Sound / Audio | Dual-array microphones |
| Camera | 1080p at 30 fps FHD IR camera |
| Battery | 6-Cell Li-ion, 97Wh |
| Power Supply | 330W AC Adapter, Support PD Charge |